Doručenie a platba

Možnosti doručenia tovaru:

1. Kuriérskou spoločnosťou.
Spolupracujeme so spoľahlivými prepravnými spoločnosťami, doručovacia doba je zvyčajne 24hod od objednania tovaru.
2. Osobne na zákazníckom centre v Žiline.
Prevzatie objednaného tovaru prostredníctvom osobného odberu na adrese našej centrály je určené všetkým, ktorí si pre tovar chcú prísť osobne, prípadne majú naplánovanú cestu cez Žilinu. Ak je tovar práve na sklade, tak väčšinou sú objednávky pripravené k prevzatiu v deň objednania, resp. ten nasledujúci.

Možnosti platby:

1. Na dobierku
Za tovar zaplatíte pri jeho prevzatí. Na dobierku je možné objednať všetok tovar z našej ponuky bez obmedzení. Platba na dobierku je možná iba pri spôsobe dodania kuriérom. Súčasťou každej dodávky je faktúra – daňový doklad. Za túto službu neúčtujeme žiadny poplatok.
2. V hotovosti
Za tovar zaplatíte pri jeho osobnom prevzatí na zákazníckom centre v Žiline.
3. Bankovým prevodom
Po prijatí Vašej objednávky Vám zašleme predfaktúru s číslom účtu a variabilným symbolom. Za tovar zaplatíte vopred na náš bankový účet vedený vo VÚB banke. Po prijatí platby odosielame tovar s tým, že Vás informujeme o termíne, kedy zásielka dorazí.

Cena dopravy:

1. Pre všetky produkty do celkovej hmotnosti 100 kg účtujeme jednotný poplatok za dopravu vo výške 5,-EUR bez DPH /6,-EUR s DPH/. Cenu za dopravu pre ostatné produkty s váhou vyššou ako 100kg vám oznámime telefonicky, alebo e-mailom. Pri osobnom odbere v Žiline neúčtujeme žiadne poplatky.