Zľava!

Výdajná zostava Fill Rite ® 705 VEL

790.00  690.00  bez DPH
828.00  s DPH

Čerpacie zostavy Fill-Rite® s ATEX homologizáciou majú robustnú liatinovú konštrukciu a ponúkajú prietok a konfigurácie vhodné pre prenosné aj stacionárne výdajné  systémy.

 

Čerpacie zostavy Fill-Rite® s ATEX homologizáciou majú robustnú liatinovú konštrukciu a ponúkajú prietok a konfigurácie vhodné pre prenosné aj stacionárne výdajné  systémy. Vďaka tepelnej ochrane proti preťaženiu a širokej ponuke hadíc a výdajných pištolí ponúka táto séria samonasávacích čerpacích zostáv výkon, ktorý je vhodný pre rôzne profesné oblasti.

 

Vstup do čerpadla je 1″, výstup 1″, zostava má integrovaný držiak pištole, vstupný nerezový filter, obtokový ventil aj spätný ventil. Súčasťou zostavy je aj 2″ adaptér na pripojenie k sudom a nádržiam, výdajná hadica 4m , výdajná automatická pištoľ  a mechanický prietokomer s total registrom s možnosťou kalibrácie, presnosť +- 1%.
Dodáva sa bez sieťového kábla, zástrčky.

Čerpacie zostavy Fill Rite® osvedčeného výrobcu Tuthill, ktoré kúpite len u nás, patria do skupiny veľmi kvalitných a odolných zariadení. Made in USA

 

 

 

 

 

 

Hmotnosť 25 kg
Napájanie:

230V

Prietok:

70 l /min

Príkon

0,25 KW

Pracovný cyklus:

30 min

Produkt:

benzín, nafta, petrolej

Meno*
Email*
Telefón*
Otázka*
Odosiela sa vaša otázka...
Pozn.: * Tieto polia su vyžadované.